July 2012

,,Samota''

30. july 2012 at 17:53 | Thery

Omlouvám se za pár mazanců od prstů .. Brácha našel mojí skrýž na kresby a malby :/ :DKreslila jsem to zhruba hodinu a půl a je to na formátě A3.Nazvala jsem to ,,SAMOTA''.. Protože jsem se tak poslední dobou cítila..takže to tak trošku odnesla i ta kresba.


Konec Grimasů.

30. july 2012 at 16:28 | Thery |  Deník

Zdravím .. Slíbila jsem vám , že tady bude minimálně jeden článek za den a to jsem porušila.. Za to se moc omlouvám , ale byla jsem si konečně začít alespoň trošku užívat prázdnin. Dva dny u vody (Jezero Barbora) a jsem celá ze předu spálená a nejvíc mě štve ten můj uškvařenej obličej , protože jakmile udělám nějaký mý Grimasy , tak to strašně zabolí.

Má o mě zájem jeden kluk , který se jmenuje Martin a je nejlepší kamarád Kuby. (S Kubou jsem to nedávno zkončila , je to na dlouhé povídní....).Včera jsem s ním a Kristiánem byla na tom jezeře a pocelou dobu se mě snažil zbalit , ale já nevěděla jestli je to nejlepší nápad si s ním začít a navíc nedokážu nikomu říct ne , tak jsem ho nechala. Nakonec mě několikrát kousnul do krku, zůstal mi mini cucák na tentýž místě a po celou dobu se mě příjemně dotýkal na těle.. Mám ho ráda , ale Kristián mi říká , abych se od něj držela dál , že holky docela dost často střídá , ale já pokud si neprojdu různými sklamáními a bolestmi, tak se nepoučim.Takže pořád váhám , a pořád nevím..... Snad se rozhodnu jít správnou cestou.


Proč?

27. july 2012 at 11:04 | Thery |  Láska

Lidé nesnášejí bolest. Tak proč touží po lásce, když bolí?

Usmívej se na toho, kdo ti nejvíc ublížil, aby nevěděl, jak to bolí.

I slzy se dokáží smát,i úsměv se naučí brečet


,,Já jiná nebudu''

26. july 2012 at 22:36 | Thery |  About me


Někdy mi příjde, že mi jedno oko jakoby ujéždí dostrany , ale snad se jen pletu....
A pokud ne , tak budu doufat , že se to časem spraví.
Hodně lidí mi říká , že jsem dokonalá , ale já se vidim jako obyčejnou holku s chybami , se kterými jsem smířená poněvač
,,JÁ JINÁ NEBUDU.'' Snažím se být ke každýmu milá , hodná , upřímná .....ale svěřuji se jen lidem , u kterých si jsem jistá , že jim můžu důvěřovat. Už kolikrát jsem se v lidech zmýlila a hodně mě to bolelo.. ale snažím se to brát jako Poučení do budoucna. Každý mě vidí a zná jinak.. V životě jsem si nikoho nepřipustila k tělu.. Snažila jsem se udržel ''LEDOVEC '' mezi mnou a ostatními , at' už to byla rodina , známí a nebo blízcí kamarádi..

No nic , půjdu hajat :'O Jsem strašně unavená..
Dobrou noc a krásné sny :)Jsem tragéd.

26. july 2012 at 20:41 | Thery |  Deník

Dneska jsem se na tolik nudila , že jsem se rozhodla dát můj pokoj dohromady , už jen stačí si uklidit ve skříni , do čehož se mi dneska nějak nechtělo :D Jinak jsem vyluxovala , poklidila stůl , převlíkla si peřinu a polštáře a tak trošku jsem si pokreslila zed' a přidala světýlka :') Moc se mi to líbí , jen mě štve , že i přes tadytěch pár změn budu spát v pokoji vedle bráchy a ségry. Toužím po svým pokoji tak dlouho , že už to nad ani nemá cenu počítat, ale tátova slova jsou ,, Až se naučíš uklízet , tak se přestěhujem do novýho a většího bytu''. Ale já tomu stejně nevěřím , tudíš jsem a vždycky budu stejnej tragéd v uklízení jako ted'. Však se taky říká : ,, bordel pro inteligenty '' poněvač vždycky ( no jo.. tak pomálu vždycky ) vím co si kam dávám , při nejhorším mám mámu ;) :DD

Jinak ta malba s těmi světýlky a postelí vypadá takhle :


Nevím jestli je to dobře nebo špatně , ale možná jsem vám dala menší inspiraci k prázdninovému úklidu a taky menší inspiraci k vylepšení pokoje.. ale u většiny ten úklid a to hlavně o prázdninách nepřipadá v úvahu .. moc dobře znám :DD
K tomuhle jsem se dokopávala asi měsíc , dva.... ale vůůůbec se za to nestydím ;) :D
Lipo - V Temnotě

26. july 2012 at 20:11 | Thery |  Ostatní Songy


Včera jsem slyšela Tenhle song a strašně jsem si ho oblíbila.. Je jakoby byl psaný o mě..
Songy takového způsobu jsem přestala poslouchat minulý rok.. protože jsem z toho měla strašný deprese.
Zakazovali mi to lidi kolem mě.. Tak doufám , že se mi to nevrátí zpátky.


TEXT:

Já a Magnet na Smůlu?

26. july 2012 at 9:38 | Thery |  Deník

Omlouvám se , že ted' moc nepíšu deník. Ono totiž ani není psát o čem..Doma je to pořád stejný. S Kubou se uvidím asi až za necelé 2 týdny a psát vám jen o jídle? To mi příjde na tomhle blogu blbí..Poslední dobou jsem jak magnet na smůlu. Jdu městem , přejdu silnici a pani, která mi zastavila , se rozbilo auto.... Příjdu domů , máma kvůli mě spálí jídlo... Chci jít kreslit , brácha mi zlomil tužku... No prostě včerejší den stejně jako ty ostatní na nic.
Doufám , že si ty letošní prázdniny užíváte alespoň vy.. Já letos ještě nebyla ani někde u vody .Pořád jen sedím doma a čekám , až bude moc Kuba ven, protože narážky ostatních na nás už mě vážně nebavěj poslouchat.
Dneska tu přibydou do odpoledne asi 3 články. Potom se půjdu koukat na filmy ( Neznáte nějaký , který by stál za to ho shlídnout? ) , a večer si budu psát s Kubou ( jestli půjde net....).
Myslela jsem , že vám toho sem moc nenapíšu , ale jsem ráda , že jsem dala aspon něco dohromady.
No nic.. Užívejte si prázdnin a to na 100% :)


ŽIVOT JDE DÁL!

26. july 2012 at 9:12 | Thery |  Motta ♥

Směj se, kdy můžeš. Omlouvej se, když bys měl a nech plavat věci, které nemůžeš změnit. Miluj hluboce a odpouštěj rychle. A nebuď smutný, protože život je moc krátký na to být nešťastný. Lidé se mění a věci se kazí, ale vždycky si pamatuj - ŽIVOT JDE DÁL!Scissors.

25. july 2012 at 13:09 | Thery |  Galerie

PRo dnešek jsem vybrala zvláštní téma, který by mě nikdy za boha nenapadlo :D
Jsou to nůžky (scissors) .. Našla jsem pár ( pro mě ) zajímavých pictů a myslím , že by se mohli zalíbit i vám.

Žij.

25. july 2012 at 12:51 | Thery |  O životě a času


Když jsi se narodil(a), tak ty jediný(á) jsi plakal(a) a všichni se smáli.
Žij tak, až jednou budeš umírat, aby všichni plakali a ty jsi se smál(a).


DEMENCE :D

25. july 2012 at 11:38 | Thery |  Videa


Včera , stejně jako další dny před tím ,jsem se strašně nudila , tak mě napadlo udělat se ségrou video.
Strašně mě to bavilo a řekla jsem si , že bych je mohla natáčet častěji , ale vždy na jiné téma..
/Tohle je na téma ''DEMENCE'' jak jste jistě mohli poznat :DD /
Takže udělám novou rubriku a dneska budu natáčet znovu , ale s jídlem :D

Myslím , že se na tom videu zasmějete stejně jako já :D
Budu moc ráda za komentáře :)


Dýchej,až budu umírat..

24. july 2012 at 14:13 | Thery |  O životě a času
 
Proč mi všichni říkají mlč, když si chci promluvit?

Proč mi všichni říkají nebreč, když se mi chce plakat?

Proč mi všichni říkají miluj, když není kdo by mě měl rád?

Budou mi také všichni říkat dýchej, až budu umírat?!Když láska prochází žaludkem..

23. july 2012 at 10:39 | Thery |  Deník
Dobré dopoledne lenoši! Vsadím se , že ještě pořád ležíte v posteli a převalujete se ze strany na stranu. Nebo aspon tohle jsem dělala já asi před hodinou.. Jsem strašněj lenoch po ránu a když už mě něco dostane z postele dřív , tak je to zázrak. Ráno ve 4 hodiny mě vzbudila bolest břicha..Tudíš jsem měla dneska dvě snídaně :P Nějakej malej zavináč se skořicí..a čokoládový BeBe..Nic extra.. ale musím začít jíst.. Konečně jsem zjistila jaký to je , když LÁSKA PROCHÁZÍ ŽALUDKEM.. Vůbec nemám hlad a když musím jíst , tak si myslím , že to ze mě poletí , ale pravda je opak... Mám divný pocit , ale myslím že to čaem přejde.. a doufám i v to , že je jednoho krásného dne i vyspim.Dneska jsem spala 4 a půl hodiny , včera 5 hodin a předevčírem ? pouze 4.. Neuvěřitelný co ten kluk se mnou dělá..


Včera jsem byla venku s mojí nejlepší kamadkou Kačenkou, kterou beru jako starší sestřičku.Pokaždé mi pomůže , rozesměje mě při mých depresích a při nejhorším , mi otevře oči stejně jako včera.Moc si jí vážím a mám jí stašně ráda..
Je to jediný člověk , který mě nikdy nesklamal , byl ke mě upřímnej , pravdomluvnej a nikdy nepomlouval.. vždycky mi připomene , že jí na mě záleží♥Co budu dneska dělat ? Nejspíš půjdu s Kubou ven nebo se půjdu projít do parku , protože se to doma nedá vydržet.. Poslední dobou nemám moc velkou šanci se dostat na PC , tudíš tu nebude moc článků. Za nedlouho bych měla dostat notebook, takže by se to mělo všechno změnit pokud možno k lepšímu..

Copak plánujete na dnešek vy ??


Splněný sen?

21. july 2012 at 10:00 | Thery |  Deník


Ahoj. Omlouvám se , že jsem tu včera nebyla , protože jsem si šla za svým snem na druhou stranu města a splnil se mi.Tím snem byl ON.Dva roky tenhle sen držím v tajnosti a ted'? Nemůžu uvěřit tomu,že jsme se dali dohromady :)
Včera jsem nemohla spát , bolej mě oči a vůbec nemám chut' k jídlu a bijím se , že když si něco dám , tak to ze mě poletí.. K snídani jsem si dala jen KAKAO. K obědu bych měla mít Kuřecí polívku s knedlíčkama a večeře ? Tu asi zase vynechám..Vím , že bych neměla , ale bude mi pár dnů trvat než se smířím s tím , že ty všechny starosti a myšlenky , po večerech slzy v očích a víra v to , že bych u něj snad mohla mít šanci... že to všechno mělo nějaký smysl.
Je to sice krátký článek , ale časem se budou zvětšovat. Jen se musím začít trošku víc zkoušet rezepisovat.
Možná jsem vám v tomto článku otevřela oči , protože každý z nás má podle mě nějaký sen , který si přeje , aby se mu splnil.. Někdy musí člověk udělat první krok..

Nevím jestli se sem ještě dneska dostanu a taky nevím jestli stihnu ještě napsat další článek , ale určitě tu bude minimálně jeden za den :)

Takže se mějte hezky a nezapomeňte!
JDĚTE ZA SVÝM SNEM!
Vaše

Téma : ,,Nohy''

19. july 2012 at 16:29 | Thery |  Galerie
Tranvaj času..

19. july 2012 at 14:43 | Thery |  Deník


Proč ten název ? Touhle tranvají se v tomto článku budu vracet zpátky časem tam ,kam bych se už nikdy nechtěla vrátit..Mé Dětství a zbytek života do posud... Aby jste v tom neměli zmatek , tak jsem se vám pro začátek mého deníku rozhodla napsat co jsem prožívala.. Nikdy jsem to neměla lehký a Maska , kterou většinou nosím není tak dokonalá , aby každý nepoznal to , že se znovu něco děje.. Dětství jsem si rozdělila na dny strávené doma a ty strávené u babičky a dědy..

Ty dny strávené doma ? Jediná pěkná vzpomínka je ta , jak jsem si hrála na tátu a žiletkou v ruce a pěnou na obličeji..
Ostatní zpomínky jsou ty smutné a pro mě depresivní.. jedna z nich je dennodenní noční sezení na posteli a ztraumatizovaná z toho co se dělo v ložnici a deního ''rodičovskýho režimu''.. Byla jsem nucená jíst jídlo i když mi to sebe víc nechutnalo, popřípadě mlácená koženým páskem nebo vařečkou když jsem to odmítla jíst.. Táta poznal , že mám dost až když jsem začala zvracet.. Nikdy nezapomenu na ten jeho pohled..a na slzy , které jsem kvůli tomu všemu uronila..

Dny U babičky a dědy ? Dennodení procházky v lese , zpívání písniček , tancování, vaření krupicové kaše ve dne v noci :D , zkoušení bot na podpatku :D , Moje oblíbená hláška '' KAKAO'' ! a ''Pacifik'' ! :D , Koukání na televizi do 2 do rána , lezení do zahradního jezírka , užírání jahod ze zahrady , jezdění na tatrovce na dvorku a mámy zpívání ukolébavky na dobrou noc , když mě u nich nechala spát.. Je toho mnohem víc , ale na porovnání si myslím , že to stačí.''Eiffelovu věž''

19. july 2012 at 12:24 | Thery |  Kresba Tužkou


Dneska ráno jsem se tak trošku nudila a nakreslila jsem ''Eiffelovu věž''.. Nějaká podoba tam je.
Na to , že jsem něco takového kreslila poprvé si myslím , že to dopadlo celkem dobře :D


Kelly Clarkson - Dark Side

18. july 2012 at 17:29 | Thery |  Ostatní Songy


Strašně jsem si ted' oblíbila Kelly..nevím proč ,ale ty její songy mi pomáhají z depresí a blbích nálad :)
Jinak.. Dneska už na blogu končím , jsem tu už od rána , bolej mě oči a potřebuju si odpočinout..
Tak se mějte hezky


TEXT:


''Nové'' desky na výkresy

18. july 2012 at 16:30 | Thery |  ''Šikula''

Včera jsem si pročítala knížku jménem ''ŠKOLA KRESLENÍ A MALOVÁNÍ'' .Přišla jsem na mnoho nových způsobů a technik kreslení a nebo také jak si vyrobit sám skicák nebo desky na výkresy. Včera jsem se pokoušela o desky na výtvory formátu A3 , protože v krámě jsou docela dost drahé , a výsledek byl překvapivě dobrý a LEVNÝ!
Fotka :