30 Second to Mars

4. july 2012 at 20:31 | Therr

- je to kalifornská rocková kapela, která vznikla roku 1998 jako malý rodinný projekt. Jared Leto jako kytarista, zpěvák a textař a jeho starší bratr Shannon jako bubeník. Nejprve to vypadalo pouze jako nevinná zábava, ale brzy se ke kapele přidali Matt Wachter, Solon Bixler a Kevin Drake. Skupina podepsala smlouvu s EMI a již v roce 2002 vydala své první album s názvem 30 Seconds To Mars. Brzy na to odešli z kapely oba kytaristé a na jejich místo nastoupil Tomo Miličevíć. V této době si kapela získala spousty věrných fanoušků a začala se pomalu připravovat na svůj velký přelom.

Členové skupiny

  • Jared Leto - zpěv a kytara (narozen 26. 12. 1971 Bossier City, Louisiana), hollywoodský herec a zpěvák. Na chvíli přerušil střední školu, ale pak se vrátil a vystudoval dvě vysoké školy - University of Arts ve Filadelfii a School of Visual Arts v New Yorku. Následně se přestěhoval do L.A. a i přes těžké začátky se dokázal prosadit.
  • Shannon Leto - bicí (narozen 9. 3. 1970 Bossier City, Louisiana), starší bratr zpěváka Jareda Leta - je herec a fotograf. Objevil se v několika filmech a seriálech a to i po boku svého bratra.
  • Tomislav Mičilevič - kytara, varhany, housle (narozen 3. 9. 1979 Sarajevo, SFRJ), ve třech letech se přestěhoval s rodiči do USA - vyučil se kuchařem. Původně byl fanouškem kapely. Měl se stát profesionálním houslistou, předtím než se přestěhoval do Ameriky přál si být v armádě vojákem.
  • Matt Watcher - byl čtvrtým členem kapely, opustil ji v březnu 2007.


RUBRIKY

SONGY


 

Be the first one to judge this article.

Comments are closed.


Actual articles

Advertisement