Když láska prochází žaludkem..

23. july 2012 at 10:39 | Thery |  Deník
Dobré dopoledne lenoši! Vsadím se , že ještě pořád ležíte v posteli a převalujete se ze strany na stranu. Nebo aspon tohle jsem dělala já asi před hodinou.. Jsem strašněj lenoch po ránu a když už mě něco dostane z postele dřív , tak je to zázrak. Ráno ve 4 hodiny mě vzbudila bolest břicha..Tudíš jsem měla dneska dvě snídaně :P Nějakej malej zavináč se skořicí..a čokoládový BeBe..Nic extra.. ale musím začít jíst.. Konečně jsem zjistila jaký to je , když LÁSKA PROCHÁZÍ ŽALUDKEM.. Vůbec nemám hlad a když musím jíst , tak si myslím , že to ze mě poletí , ale pravda je opak... Mám divný pocit , ale myslím že to čaem přejde.. a doufám i v to , že je jednoho krásného dne i vyspim.Dneska jsem spala 4 a půl hodiny , včera 5 hodin a předevčírem ? pouze 4.. Neuvěřitelný co ten kluk se mnou dělá..


Včera jsem byla venku s mojí nejlepší kamadkou Kačenkou, kterou beru jako starší sestřičku.Pokaždé mi pomůže , rozesměje mě při mých depresích a při nejhorším , mi otevře oči stejně jako včera.Moc si jí vážím a mám jí stašně ráda..
Je to jediný člověk , který mě nikdy nesklamal , byl ke mě upřímnej , pravdomluvnej a nikdy nepomlouval.. vždycky mi připomene , že jí na mě záleží♥Co budu dneska dělat ? Nejspíš půjdu s Kubou ven nebo se půjdu projít do parku , protože se to doma nedá vydržet.. Poslední dobou nemám moc velkou šanci se dostat na PC , tudíš tu nebude moc článků. Za nedlouho bych měla dostat notebook, takže by se to mělo všechno změnit pokud možno k lepšímu..

Copak plánujete na dnešek vy ??

 

1 person judged this article.

Poll

Součet ''Inteligentů'' :

Klik

Comments

1 Marry Afsprings. | Web | 23. july 2012 at 12:29 | React

A mě po 4. hodině ráno probudilo sluníčko.  Jak vychází, svítí jak svině. :D A dneska bych docela ráda viděla toho svýho Kubu.. :/

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement