Konec Grimasů.

30. july 2012 at 16:28 | Thery |  Deník

Zdravím .. Slíbila jsem vám , že tady bude minimálně jeden článek za den a to jsem porušila.. Za to se moc omlouvám , ale byla jsem si konečně začít alespoň trošku užívat prázdnin. Dva dny u vody (Jezero Barbora) a jsem celá ze předu spálená a nejvíc mě štve ten můj uškvařenej obličej , protože jakmile udělám nějaký mý Grimasy , tak to strašně zabolí.

Má o mě zájem jeden kluk , který se jmenuje Martin a je nejlepší kamarád Kuby. (S Kubou jsem to nedávno zkončila , je to na dlouhé povídní....).Včera jsem s ním a Kristiánem byla na tom jezeře a pocelou dobu se mě snažil zbalit , ale já nevěděla jestli je to nejlepší nápad si s ním začít a navíc nedokážu nikomu říct ne , tak jsem ho nechala. Nakonec mě několikrát kousnul do krku, zůstal mi mini cucák na tentýž místě a po celou dobu se mě příjemně dotýkal na těle.. Mám ho ráda , ale Kristián mi říká , abych se od něj držela dál , že holky docela dost často střídá , ale já pokud si neprojdu různými sklamáními a bolestmi, tak se nepoučim.Takže pořád váhám , a pořád nevím..... Snad se rozhodnu jít správnou cestou.
Nedávno mi kamarádka poslala jeden tip na film , menuje se SUCKER PUNCH.. Je to úžasný film plný fantazie. Podívaná všechny zavede do smyšleného světa mladé dívky, jejíž snový svět poskytuje únik z temné reality. Nelimitovaná hranicemi času a prostoru může jít kamkoli si její mysl zamane. Jenže neuvěřitelná dobrodružství jaksi smazávají hranice mezi skutečností a fantazií... s možná tragickými následky.
Určitě doporučuju shlídnout :) Jinak moc dělujů za tipy různých filmů , určitě se naně podívám , protože nejspíš celý dny proležím doma , než se mi ta spálená kůže dá zase dohromady.

PS: Stihla jsem nakreslit PÁR kreseb úhlem , za nedlouho je sem dám , ale ted' se půjdu namazat , jelikoš to zase začíná strašně pálit...

Mějte se hezky VAŠE
 

Be the first one to judge this article.

Poll

Součet ''Inteligentů'' :

Klik

Comments

1 Coco | Web | 30. july 2012 at 16:55 | React

Děkuju, taky máš hezký lay. Tohle pozadí stránky mám také uložené 'D
-Coco je moje původní přezdívka, nic nového:)

2 Tess | Web | 30. july 2012 at 17:34 | React

Jojo, je to škoda no. Děkuju :))
Na ten film se možná někdy podívám :)

3 Marry Afsprings. | Web | 31. july 2012 at 16:09 | React

To znám, spálí se mi obličej a nemůžu se ani usmát, jak to mám rudé a suché. :D
Hele tak jestli o tebe má zájem, tak to zkus.. Jako ne úplný vztah, ale něco ze začátku trochu nezávazného. :) Já mám teď chuť si jen užívat a kašlat na nějaký vztahy. I když to je hezké s někým být dlouho, což jsem ještě nezažila.. :/

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement